Ogłaszamy nabór do kolejnej adaptacji baśni Andersena

Szanowni Państwo, ogłaszamy nabór do zagrania w kolejnej adaptacji baśni H.C. Andersena w wykonaniu amatorskiego Teatru Telimena pod kier. p. instr. Anity Kochanowskiej-Cydzik.

Aby zgłosić się, należy do dnia 12 maja br. dołączyć do grupy na Fb pn. "Telimena. Warsztaty teatralne dla dorosłych", prowadzonej przez p. instruktor.

Wszystkie dotychczasowe przedstawienia można obejrzeć na fanpage GOK w dziale Filmy oraz na stronie internetowej GOK Lesznowola, tutaj.

Wystarczy chęć i odrobina odwagi, by przeżyć wspaniałą przygodę! Udział w zespole teatralnym jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy!