Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Anna Lignar. Wystawa Malarstwa w GWA OKNO. Stara Iwiczna (22-09-2019)

22.09.2019 r. godz. 18.00 - Wernisaż wystawy malarstwa Anny Lignar. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6.

Zdjęcia z wernisażu:

ANNA LIGNAR

Z wykształcenia  magister filologii romańskiej,  z zawodu – specjalistka ds. finansów w jednej z warszawskich korporacji, zaś z  zamiłowania – cukierniczka i malarka.  Pochodzi z okolic Gorlic w województwie małopolskim, studiowała w Lublinie, a od 18 lat pracuje w Warszawie. Od 7 lat jest mieszkanka Józefosławia.

Zainteresowanie twórczością artystyczną a w szczególności malarstwem pojawiło się już we wczesnym dzieciństwie. Pasja była rozwijana zarówno poprzez samodzielną pracę jak i uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach. Ma na koncie uczestnictwo w wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.  Od niedawna współpracuje z Grupa Plastyczna Piaseczno uczestnicząc we wspólnych plenerach malarskich. W centrum jej zainteresowania znajduje się przede wszystkim portret, choć chętnie maluje także pejzaż czy martwą naturę. Jej ulubiona technika to akryl i olej.

Anna Lignar jest również założycielką bloga kulinarnego oraz marki Lignarcakes, oferującą domowe ciasta, ręcznie robione czekoladki, a przede wszystkim eleganckie torty okolicznościowe.

Kontakt:
anna@lignarcakes.com