IX edycja Gminnego Konkursu Plastycznego ANIOŁY 2020. Wyniki (04-12-2020)

Kiedy myślimy o aniołach, myślimy o nich czasem tak jak o bohaterach bajek dla dzieci. Należało wyobrazić sobie Anioła, którego cechy i wygląd są najbliższe upodobaniom i osobowości autora pracy.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Anioły” była myśl: „Anioły jak z bajki…”

Prezentacja wszystkich nadesłanych prac
znajduje się na Facebook GOK Lesznowola w wydarzeniu pt.

Anioły jak z bajki. Wirtualna wystawa pokonkursowa

Dzieci do konkursu zostały zaproszone słowami: "Dobierz takie techniki plastyczne, by wybrany przez Ciebie Anioł przedstawiał się jak najbardziej okazale. Twój Anioł powinien być postacią nierealną, wymyśloną. Możesz wykorzystać scenerię, którą autorzy pięknie opisują w różnych bajkach, baśniach, i umieścić w niej swojego Anioła. Pamiętaj, że tło i sceneria w której umieścisz swojego Anioła powinna stanowić całość - pasować do siebie, ponieważ będzie to odgrywało ważną rolę przy ocenie prac. Życzymy trafnych wyborów i cierpliwości w realizacji swoich plastycznych pomysłów."

Uczestnik przesyłał drogą elektroniczną swoją pracę do nauczyciela/opiekuna w swojej szkole,  następnie nauczyciel przekazał również drogą elektroniczną zestawienie prac wraz z wypełnionymi kartami zgłoszenia i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na e – mail Anioly@zspwni.edu.pl do dnia 04.12. 2020r.

W związku z prowadzonymi obecnie na terenie naszego kraju działaniami ograniczającymi możliwość zarażenia koronawirusem, a jednocześnie chcąc umożliwić dzieciom rozwój aktywności twórczej w tym trudnym okresie oraz dać im możliwość prezentacji ich twórczości, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej (Małgorzata Woźniak - Kłoda, Dorota Grochowska, Małgorzata Mikusek) oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłosili Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Anioły” - online.

REGULAMIN (plik do pobrania)
Karta zgłoszenia dla rodzica (plik do pobrania)
Karta zgłoszenia dla opiekuna (plik do pobrania)

WYNIKI KONKURSU