Kulturalnie - wirtualnie. Działania na Fb

Szanowni Państwo!

Z powodu odwołania wydarzeń i zajęć cyklicznych z powodu zagrożenia epidemiologicznego zapraszamy w świat wirtualny! Na Facebook Gminnego Ośrodka Kultury codziennie znajdziecie Państwo ciekawe posty o charakterze kulturalno - artystycznym oraz informacyjne. Poniżej linki do warsztatów i lekcji w wyk. naszych instruktorów.

Aby móc korzystać z oferty wirtualnej, trzeba mieć aktywne konto na Facebook, wejść na nasze fanpage i kliknąć "lubię", a wtedy nasze codzienne posty będą się Państwu wyświetlać. Poniżej zwiastun filmowy naszych działań, potem fanpage główny oraz drugi - dla studentów UTW (kliknij w poniższe obrazki).

Autorem animacji jest p. Maciej Jakub Jagodziński - instruktor multimedialny w GOK Lesznowola.

Muzyka: Light Sting by Kevin MacLeod
Link: https://incompetech.filmmusic.io/song/3979-light-sting
License: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Fanpage główny GOK Lesznowola:

Fanpage GOK Lesznowola prowadzi i administruje p. Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor oraz Aneta Zielińska - Specjalista ds. promocji Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli.

Działamy dla Was!
Poniżej znajdziecie linki do wirtualnych tutoriali,
artykułów, przedstawień i filmów.

Zapraszamy na fanpage i serdecznie pozdrawiamy!
Wasza Załoga GOK Lesznowola

Realizacja video z instruktorami GOK Lesznowola: Maciej Jagodziński

do poszczególnych działań wirtualnych

Linki do postów - animacje lub warsztaty w formie filmów:

Artykuły o tematyce kulturalno - artystycznej:

Tutoriale warsztatowe (zdalne - wirtualne) posty na Fb w wykonaniu instruktorów GOK Lesznowola, czyli jak krok po kroku wykonać coś artystycznego w domu? Linki do postów - warsztaty w formie fotograficznej:

Kwiecień 2021

Marzec 2021