Ogłaszamy KONKURS na inicjatywy lokalne

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli OGŁASZA KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE.

Celem programu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne” jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania domów kultury w życie społeczności lokalnej.
Więcej informacji o projekcie dofinansowanym przez NCK można przeczytać klikając tutaj.

Projekty inicjatyw można składać w terminie od 16 maja do 13 czerwca 2022 roku.
- osobiście w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6 - od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00
- mailem na adres: aneta.zielinska@gok-lesznowola.pl
Szczegóły w Regulaminie poniżej.

Pliki do pobrania:
Regulamin (.pdf)
Załącznik nr 1 (.docx)
Załącznik nr 2 (.pdf)
Załącznik nr 3 (.pdf)

Dla osób które chcą, a nie wiedzą jak napisać projekt, przygotowaliśmy specjalny Dzień Konsultacji - 24 maja w godzinach 12.00-20.00 w filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 60.