Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Bajkowa Niedziela. Łazy (15-01-2017)


     15.01.2017 godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela - filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Zapraszamy na piękne, interaktywne przedstawienie dla dzieci pt. "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" w wykonaniu Teatru Katarynka.

       Bilety w cenie 10 zł. od dziecka (opiekunowie bezpłatnie) do nabycia w dniu spektaklu - kasa czynna będzie od godz. 15.30. Honorowana jest Lesznowolska Karta Dużej Rodziny.

 

 

     "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja" to musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Kto wie czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj. Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Zima bywa niebezpieczna i zabawy na lodzie mogą się rożnie skończyć. Lód bywa kruchy.

   Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków i bajkowych morałów.

Bohaterowie: Kataryniarz z Papugą, Bałwanek Tiko, Królowa Fruncja, Pan Cukierek, Pingwinek, Poeta, Sówka.

Scenariusz i reżyseria: Jakub Czachor
Muzyka: Dawid Ludkiewicz, Jakub Czachor
Scenografia: Patrycja Zaleska, Jakub Czachor

Zdjęcia z wydarzenia