Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Flaga Polski 2022. WYNIKI konkursu fotograficznego na FB. V edycja (04-05-2022)


Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w V edycji otwartego wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Flaga Polski 2022. Wirtualny konkurs fotograficzny". Konkurs zorganizowany  z okazji Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Posty ze zdjęciami można  zamieszczać do środy 04.05.2022 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Flaga Polski 2022. Wirtualny konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola.

 

WYNIKI KONKURSU

Konkurs fotograficzny "Flaga Polski 2022" rozstrzygnięty! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom:
 
1 miejsce - Agata Kacprzak-Kołakowska
2 miejsce - Joanna Aksamit
3 miejsce - Elena Pietron
 
Laureatów konkursu prosimy o kontakt mailowy na adres: gok@gok-lesznowola.pl w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody. W temacie maila prosimy wpisać" "Laureat konkursu Flaga Polski 2022".
 

 

REGULAMIN KONKURSU 2022

 1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Flaga Polski 2022. Wirtualny konkurs fotograficzny" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi RP i ma charakter otwarty.
 2. Aby wziąć udział w konkursie:
  - należy kliknąć "zainteresowany" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym, tu: Flaga Polski 2022. Wirtualny konkurs fotograficzny
  - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem 
  - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcie przedstawiające flagę Polski - umieszczoną np. na domach, instytucjach, masztach, w parkach i w innych miejscach - przedstawioną w ciekawym ujęciu kompozycyjnym oraz zachowane w należytej symbolice patriotycznej.
 4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Flaga Polski 2022. Wirtualny konkurs fotograficzny".
 5. W poście można zamieścić tylko jedno zdjęcie. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju, cytat itp.).
 6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa oraz zdjęć wykorzystanych w innych konkursach.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Konkurs trwać będzie do 4 maja 2022 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia. Zdjęcia zamieszczone później nie będą brane pod uwagę przez Jury.
 9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
 10. Informacja o wynikach konkursu oraz sposobie odbioru nagród zostanie zamieszczona w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl w dniu 15 maja 2022 r.
 11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

 

Wspomnienie I edycji konkursu tutaj
Wspomnienie II edycji konkursu tutaj
Wspomnienie III edycji konkursu tutaj

Wspomnienie IV edycji konkursu tutaj

 

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/

Codziennie nowe posty oraz informacje!