Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert "Piosenki filmowe". Irena Kosińska i Krzysztof Chromiński. Magdalenka (18-01-2017)


     18.01.2017 godz. 18.00 - Koncert kameralny z cyklu "Piosenki filmowe" w wyk. Ireny Kosińskiej i Krzysztofa Chromińskiego. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28. Wstęp wolny.

     Jak na koncercie było?

     Do klimatycznej sali w Magdalence, przybyło ok. 50 osób. Artyści - Irena Kosińska - wokal i Krzysztof Chromiński - pianista - w znakomity sposób przybliżyli publiczności znane i mniej znane szlagiery muzyki filmowe. Wraz z panią Ireną cała sala nuciła walca z filmu „Noce i dnie”, wszyscy śpiewali też motyw z filmu „Kogel-mogel”. Usłyszeliśmy piosenki z tak zwanych „filmów oscarowych” i te, które były wykorzystane w znacznie skromniejszych produkcjach.

    Wszyscy bawili się znakomicie, a artyści z przyjemnością grali kolejne „bisy”. To był wieczór pełen wrażeń, będziemy go długo pamiętać… Dziękujemy!

Tomasz Winiarski
GOK Lesznowola

 

Irena Kosińska  - studentka Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym w Siedlcach. Laureatka ogólnopolskich festiwali, na swoim koncie ma również nagrania płytowe oraz wspólne występy ze Skaldami.

Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

 

Na teledysku piosenka pt. "Sonnet" w wykonaniu Tomka Markiewicza i Ireny Kosińskiej

 

Zdjęcia z wydarzenia: