Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Podróż przez cztery żywioły - koncert dla dzieci z cyklu "Spotkania z muzyką" w wykonaniu Filharmonii Narodowej (19-03-2024)


Zapraszamy na koncert "Podróż przez cztery żywioły" z cyklu Spotkania z muzyką w wykonaniu Filharmonii Narodowej. Wydarzenie odbędzie się 19 marca 2024 w godz. 13.10 oraz 14.00 (2 grupy) w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

 

flet / akordeon / gitara / perkusja

Już w starożytności za pomocą żywiołów próbowano opisać to, co dla człowieka jest najbardziej nieznane i nieokiełznane. Instrumenty także mogą ilustrować siły natury i reprezentować mitologiczne bóstwa. Podczas muzycznej podróży brawurowa gitara pokaże nam swoje ogniste dźwięki, a akordeon pozwoli usłyszeć… powietrze! Każdy kompozytor w swoim dziele pragnie zamknąć to, czego nie jest w stanie uchwycić w żadnej innej formie. Czy więc możemy odnaleźć w muzyce światło i przestrzeń, a także inne elementy, które na pierwszy rzut oka w ogóle się z nią nie wiążą?