Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Spotkanie choinkowo-noworoczne dla dzieci z sołectwa Wólka Kosowska (28-01-2017)


28.01.2017 godz. 16.30 - Spotkanie choinkowe dla dzieci z sołectwa Wólka Kosowska. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej ul. Nadrzeczna 23

 

 

   Sobotni wieczór, za oknami ciemno, a w filii GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej gwarno i wesoło na spotkaniu Choinkowo- Noworocznym dla dzieci z Sołectwa.
   Na uroczyste spotkanie przybyło dwadzieścia dzieci z rodzicami i opiekunami oraz organizatorzy. Pociechy ochoczo wkroczyły na świetlicę i z zaciekawieniem podziwiały wystrój sali. Następnie pani Sołtys - Janina Tomera rozpoczęła uroczystość życząc wszystkim wspaniałej zabawy z Animatorkami. Prowadzące od samego początku wprowadziły fantastyczną szaloną atmosferę i długo nie musiały zapraszać dzieci do zabawy. Był kącik urody, gdzie można było przygotować się do imprezy, łącznie z koloryzacją włosów, tańce, magiczne banki mydlane, balonikowe zwierzaki, przeciąganie liny o sołecką sprawiedliwość, kto ma więcej siły, dziewczyny czy chłopaki i wiele innych zabaw i konkursów. Wspólne zabawy z udziałem dzieci i rodziców kończyły się ogólnym śmiechem, gdyż niektóre konkursy były trudne do wykonania. W chwilach wytchnienia można było pomalować ozdoby świąteczne lub zjeść słodki poczęstunek. Na koniec dzieci otrzymały słodkie upominki i wzięły udział w karaoke, które przygotowała pani Bogusia.
   Uśmiechnięte twarze dzieci i gromkie brawa rodziców świadczyły o obopólnej satysfakcji z zabawy. W szczególności jednak liczy się zawsze prawdziwy uśmiech dziecka, bo przecież, „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…”
   Wielkie podziękowania należą się organizatorom: Radnej, Radzie Sołeckiej, Towarzystwu Kulturalno-Oświatowemu, oraz GOK Lesznowola za przygotowanie niezapomnianego odświętnego dla dzieciaczków sobotniego wieczoru.
 

Zdjęcia z wydarzenia