Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Szachy (dzieci i młodzież) i Klub Szachowy Zamienie


Zajęcia przeznaczone są głównie dla dzieci chcących poznać podstawy królewskiej gry. Po nauce ruchów bierkami i końcówek z nimi związanych, przystępuję do nauki debiutów. Gdy tylko uczeń osiągnie wymagany poziom, zaczynam dostarczać mu ogłoszenia o okolicznych turniejach szachowych (przeważnie zajmuje to pół roku). Zapraszam też osoby chętne do zwykłej gry towarzyskiej.
 

Miejsce zajęć:
- filia GOK Lesznowola, Mysiadło, ul. Topolowa 2, tel. 510 773 454
Instruktor: Wojciech Różycki
czwartek, godz. 16.30 - 17.30
opłata: 20 zł / 1 godz.

- filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 60
tel. 515 799 555

poniedziałek
godz. 18.00 - 19.00 (dzieci 7+, nauka od podstaw)

opłata: 20 zł / 1 godz.

godz. 19.00 - 21.00 Klub Szachowy Zamienie (dorośli)
zajęcia bezpłatne

 

Serdecznie zapraszamy na zajęcia szachowe. Zajęcia skierowane są do dzieci, które chcą nauczyć się lub doskonalić umiejętność gry. Naukę rozpoczynamy od poznania ruchów bierek a następnie przechodzimy do uczenia matowania oraz taktyk. Taktyki takie jak związanie, szach z odsłony i wiele innych, powodują przechylenie szali zwycięstwa na jedną ze stron i sprawiają, że gra w szachy jest dynamiczna. Nasi trenerzy to aktywni zawodnicy, co zapewnia dostęp do najnowszych metod uczenia. W ramach zajęć będą organizowane turnieje z możliwością zdobycia kategorii szachowych. Zajęcia są urozmaicone i gwarantują dobrą zabawę.

Trenerzy Klubu Szachowego Debiut Zamienie