77. rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka. Magdalenka (28-05-2019)

28.05.2019 r. godz. 14.00 - 77. rocznica rozstrzelania więźniów Pawiaka na wzgórzach Magdalenki. Msza św. polowa i uroczystości. Miejsce Pamięci w lesie w Magdalence.

Na uroczystości zaprosili Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Magdalence, Sołtys i Rada Sołecka Magdalenki, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej, Muzeum Więzienia Pawiak - Oddział Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Zdjęcia z wydarzenia: