Bajkowa Niedziela "Piotruś i Hela w Krainie Emocji" (14-04-2024)

Bajkowa Niedziela z Teatrem Kwatera
filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8
Bilety dostępna pod linkiem:

Spektakl „Piotruś i Hela w Krainie Emocji” to połączenie świata rzeczywistego ze światem baśniowym. Widz na samym początku poznaje rodzeństwo – Piotrusia i Helę, w ich własnej codzienności, która bywa czasem niełatwa. W wyniku tych perypetii napotykają na swojej drodze Wróżkę i Lisa, którzy wprowadzają ich w baśniowy świat. Wróżka reprezentuje Krainę Emocji, natomiast Lis Krainę Tłumienia Emocji. Na tym polu rozegra się walka dobra ze złem, a Młody Widz będzie miał możliwość przyjrzeć się z bliska emocjom, które towarzyszą nam każdego dnia. Całość opatrzona jest humorem i autorskimi piosenkami, co przeniesie każdego najmłodszego widza w niezwykły świat teatru.

Czas trwania: 40 min