Bajkowa Niedziela. "Zając Wiercipięta". Mysiadło (02-04-2017)

02.04.2017 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. Teatr Kufer zaprezentował spektakl pt. "Zając Wiercipięta". Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny.

Zdjęcia z wydarzenia - kliknij w poniższą fotografię.

W pierwszą niedzielę kwietnia najmłodsi  mieszkańcy gminy Lesznowola spotkali się w świetlicy GOK w Mysiadle by zobaczyć przedstawienie o Zającu Wiercipięcie. Aktorzy Teatru Kuffer sprawili dzieciakom ogromną radość.

Odważny i żądny przygód Zajączek zaskarbił sobie wielką sympatię najmłodszych widzów, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali go w jego szkolnych zmaganiach  gdy wywołany do odpowiedzi przez sowę napotkał na małe trudności oraz kiedy szczwany wilk ostrzył sobie na jego skórę pazury.

Przyznać trzeba, że bardzo lubimy gdy podczas naszych Niedzieli Bajkowych występują aktorzy z tego teatru gdyż potrafią rozbawić nawet najwybredniejsze dzieci, a i rodzice z uśmiechem klaszczą w rytm wesołych piosenek. Prawdopodobnie czytając to wiele osób żałuje, że nie udało im się zobaczyć przedstawienia o Zającu Wiercipięcie. Na pocieszenie zostaje Państwu fotorelacja oraz świadomość,  że w przyszłym miesiącu będziemy gościli Teatr Kuffer w świetlicy w Janczewicach więc już dziś cieszymy się na kolejne spotkanie z radosnymi aktorami.

Joanna Zielińska
GOK Lesznowola

Spektakl Teatru Kuffer pt. "Zając Wiercipięta" to ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. O przyjaźni, porach roku. Ciepło, kabaretowo i wiosennie.

Tytułowy bohater Zając Wiercipięta – mieszka w lesie i tam spotyka go wiele zaskakujących przygód. Jest sowa, która uczy w leśnej szkole, motyl chwalipięta, który pożycza Wiercipięcie swoje skrzydła, kaczor, który uczy wszystkich gimnastyki i oczywiście przebiegły wilk, któremu nigdy nie udaje się złapać zająca.

Interakcja. Wesołe piosenki, kabaretowa forma.