Chór SEMPRE

CHÓR SEMPRE
pod kier. p. Olivii Kaczyńskiej

Chór SEMPRE działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lesznowoli powstał w październiku 2015 roku. Śpiewa w nim młodzież gimnazjalna, licealna a także dorośli mieszkańcy naszej gminy, których łączy wspólna pasja do muzyki. W repertuarze zespołu jest muzyka wartościowa, piękna i poruszająca - najczęściej rozrywkowa, choć nie tylko. Śpiewać można w każdym wieku i w każdym miejscu - stąd nazwa: "Sempre" (muz.: zawsze). Chór "Sempre" to okazja, by wykorzystać swoją pasję do śpiewania przez młodzież i dorosłych, a także doskonały sposób na rozbudzenie i rozwijanie swoich muzycznych zainteresowań.

Dyrygentem "Sempre" jest Olivia Kaczyńska - absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Prowadzi chór dziecięcy "Animato"  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łazach, Zespół Wokalny "Passionate" w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie i Wokalny Zespół Liturgiczny "Effatha" w Raszynie. Przez wiele lat pracowała z dziecięcym chórem "Dominanta" w Natolińskim Ośrodku Kultury, chórem Mieszanym "Canto" w Piastowie oraz współpracowała z wieloma chórami warszawskimi. Ma na swoim koncie liczne warsztaty, kursy i seminaria, a także nagrania. Jest współautorką podręcznika do muzyki "Nuty, smyki i patyki".

Wszystkich zainteresowanych muzykowaniem
zapraszamy na próby w piątki w godz. 18.00 - 20.00 i poniedziałki w godz. 18.00 - 19.00
do filii GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8

Zajęcia są nieodpłatne.

Program działania Chóru Sempre
opracowany przez p. Olivię Kaczyńską tutaj

Poniżej zapraszamy do obejrzenia występów Chóru "Sempre"

Wielki Przegląd Twórczości Uczestników Zajęć Cyklicznych w GOK Lesznowola
"Gruszki Na Wierzbie 2018":

IV Ogólnopolski Festiwal Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere.
Przesłuchania konkursowe w kategorii: chóry rozrywkowe.