Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymał Grzegorz Toporowski. Tęcza (20-12-2016)

Na pamiątkowym zdjęciu: Maria Jolanta Batycka-Wąsik - Wójt Gminy Lesznowola, Bożenna Korlak - Przewodnicząca Rady Gminy, Grzegorz Toporowski, J. W. Sobolewska - Dyrektor GOK i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Ryszard Marian Dusza

Ważne wyróżnienie

Z radością informujemy, iż pan Grzegorz Toporowski - jeden z dwóch opiekunów Zespołu Śpiewaczego Tęcza, działającego pod skrzydłami GOK Lesznowola, został wyróżniony Dyplomem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za szczególne zasługi w upowszechnianiu kultury.

Maria Jolanta Batycka-Wąsik - Wójt Gminy Lesznowola z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Ryszardem Marianem Duszą

Dyplom dla Grzegorza Toporowskiego, któremu towarzyszyła Dyrektor GOK Lesznowola Jolanta Walentyna Sobolewska, został uroczyście przekazany z rąk Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik - Wójta Gminy Lesznowola, Bożenny Korlak - Przewodniczącej Rady Gminy Lesznowola oraz Ryszarda Mariana Duszy - Wiceprzewodniczącego Rady Gminy.

Pani Wójt, Dyrektor GOK Lesznowola i wyróżniony Dyplomem MKiDN Grzegorz Toporowski

Pan Grzegorz Toporowski oraz Dyrektor GOK otrzymali gratulacje i piękne życzenia dalszego rozwoju i sukcesów na niwie kulturalno-artystycznej. Oboje złożyli serdeczne podziękowanie dla Pani Wójt i Rady Gminy za stałą opiekę i wspieranie działań.

Aby obejrzeć wszystkie zdjęcia z wydarzenia - kliknij w fotografię

Uhonorowanie wyróżnionego muzyka miało miejsce w dniu 20.12.2016 roku podczas Sesji Rady Gminy w Urzędzie Gminy w Lesznowoli. Świadkami tej uroczystej chwili było zacne lesznowolskie grono: Wicewójt Karolina Pichnej, II Wicewójt Iwona Pajewska-Iszczyńska, Sekretarz Gminy Mariola Uczkiewicz-Kampczyk, Skarbnik Elżbieta Obłuska a także Radni, Sołtysi i inni obecni na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lesznowola.

Gorąco gratulujemy wysokiego wyróżnienia!

O prężnej działalności artystycznej Grzegorza Toporowskiego
oraz Zespołu Śpiewaczego Tęcza