Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Flaga Polski 2021. WYNIKI wirtualnego konkursu fotograficznego na FB. IV edycja (02/05/2021 - 04/05/2021)


Zaprosiliśmy młodzież i dorosłych do udziału w IV edycji otwartego wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Flaga Polski 2021. Wirtualny konkurs fotograficzny". Konkurs zorganizowany był z okazji Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Posty ze zdjęciami można  było zamieszczać do wtorku 04.05.2021 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Flaga Polski 2021. Wirtualny konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola.

 

Laureatów konkursu prosimy o kontakt mailowy na adres:
gok@gok-lesznowola.pl w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody. W temacie maila prosimy wpisać" "Laureat konkursu Flaga Polski 2021".

 

WYNIKI KONKURSU

Do konkursu zgłosiło się 7 uczestników, którzy zamieścili zdjęcie jako post na fanpage’u GOK Lesznowola. Komisja, składająca się z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli w składzie: Jan Drewicz, Karolina Kieś i Maciej Jagodziński, wyłoniła 6 zwycięzców, którym przyznała na grody rzeczowe.

Zwycięzcami są:

1 miejsce - Anna Leszczynska
2 miejsce - Cecylia Marciniak-Scarpi
3 miejsce -  Elena Pietron

Wyróżnieni zostali:
Lukasz Knop
Jan Cyngot
Anitta Pop

Jeden z uczestników - p. Marek Bednarz nie spełnił wymogów konkursowych (nie wyraził chęci uczestnictwa w wydarzeniu), dlatego jego praca nie mogła wziąć udziału w konkursie.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli- Jolanta Walentyna Sobolewska.

Protokół w pliku do pobrania

 

PRACE LAUREATÓW

I miejsce - Anna Leszczynska

Opis:
"Z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji
3 Maja na wieży bramnej czerskiego zamku zawisła na 230 dni 11-metrowa flaga Polski
03.05.2021 #zamekczersk #dzieńflagi"

 

II miejsce - Cecylia Marciniak-Scarpi

Opis: "Flaga Polski 2021. Zdjęcie zrobione w 2019 roku ,kiedy można było podróżować.Jeden dzień w Warszawie i tyle wzruszeń .Mogłam zobaczyć Zmianę Warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza."

 

III miejsce - Elena Pietron

Opis: "Flaga Polski 2021. Warszawa"

 

Wyróżnienie - Lukasz Knop

Opis: "Patriotyzm od małego. Zdjęcie zrobiłem podczas obchodów święta Niepodległości."

 

Wyróżnienie - Jan Cyngot

Opis: "Polskie kwiaty, wszystkie z naszego ogródka."

 

Wyróżnienie: Anitta Pop

Opis: "Flaga zrobiona przez naturę"

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU 2021

 1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Flaga Polski 2021. Wirtualny konkurs fotograficzny" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs zorganizowany jest z okazji Święta Flagi RP i ma charakter otwarty.
 2. Aby wziąć udział w konkursie:
  - należy kliknąć "zainteresowany" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym, tu: Napisz post: Flaga Polski 2021. Wirtualny konkurs fotograficzny
  - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem 
  - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcie przedstawiające flagę Polski - umieszczoną np. na domach, instytucjach, masztach, w parkach i w innych miejscach - przedstawioną w ciekawym ujęciu kompozycyjnym oraz zachowane w należytej symbolice patriotycznej.
 4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Flaga Polski 2021. Wirtualny konkurs fotograficzny".
 5. W poście można zamieścić tylko jedno zdjęcie. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju, cytat itp.).
 6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa oraz zdjęć wykorzystanych w innych konkursach.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Konkurs trwać będzie do 4 maja 2021 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia. Zdjęcia zamieszczone później nie będą brane pod uwagę przez Jury.
 9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
 10. Informacja o wynikach konkursu oraz sposobu odbioru nagród zostanie zamieszczona w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl w dniu 21 maja 2021 r.
 11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

 

Wspomnienie I edycji konkursu tutaj
Wspomnienie II edycji konkursu tutaj
Wspomnienie III edycji konkursu tutaj

 

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/

Codziennie nowe posty oraz informacje!