Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Fotograficzny konkurs wirtualny na Fb. Kolory mojego lata 2019. ROZDANIE NAGRÓD (13-08-2019)


Zaprosiliśmy młodzież i dorosłych do udziału w II edycji otwartego, wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2019. II edycja konkursu".

Posty ze zdjęciami (do 5 zdjęć jednego autora) można było  zamieszczać do 22.07.2019 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2019. II edycja konkursu fot." na fanpage'u GOK Lesznowola.

O T O  W Y N I K I   K O N K U R S 2 0 1 9

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłasza WYNIKI wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Kolory mojego lata", ogłoszonego w lipcu 2019 r. Konkurs został ogłoszony na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl oraz na fanpage’u GOK Lesznowola w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/616362792206463/

Po obejrzeniu 160 prac zgłoszonych przez 34 autorów do konkursu, Komisja Konkursowa w składzie:

- Grzegorz Emanuel - fotografik, aktor - przewodniczący
- Anna Niezabitowska - fotografik (laureatka I edycji konkursu z 2018 r.)
- Anna Piekutowska - pracownik GOK

postanowiła nagrodzić 6 fotografii spośród wszystkich biorących udział w konkursie.

I miejsce – Marlena Książkiewicz
II miejsce – Barbara Trojanowska
III miejsce – Izabela Adamiak


Trzy wyróżnienia otrzymują: Monika Godebska, Agnieszka Kołodziejczyk i Anna Rw

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Jolanta Walentyna Sobolewska - dyrektor GOK Lesznowola.

 

UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ odbyło się dnia 25 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00 w CIS Magdalenka przy ul. Lipowej 28 podczas Malarskiej Niedzieli 2019 z muzyką na żywo.

Dyrektor GOK Jolanta Walentyna Sobolewska oraz Juror konkursu Grzegorz Emanuel, gratulując laureatkom, wręczyli im dyplomy. Osobiście odebrały je p. Barbara Trojanowska (II miejsce), p. Izabela Adamiak (III miejsce) oraz p. Agnieszka Kołodziejczyk (wyróżnienie).

Zdjęcia z rozdania nagród:

Laureaci, którzy nie mieli możliwości przybyć na uroczystość, mogą odebrać ją osobiście (po 25 sierpnia) lub otrzymają nagrodę pocztą. Informacje pod nr. tel. 22 757 92 09 lub kom. 504 192 208, ewentualnie drogą mailową: gok@gok-lesznowola.pl

Gorąco gratulujemy laureatom i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział!

Protokół pokonkursowy

Nagrodzone prace fotograficzne:

I miejsce – Marlena Książkiewicz 
 

II miejsce – Barbara Trojanowska


III miejsce – Izabela Adamiak


Wyróżnienie - Monika Godebska


Wyróżnienie - Agnieszka Kołodziejczyk

Wyróżnienie - Anna Rw

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem wirtualnego konkursu fotograficznego pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2019. II edycja konkursu fot." jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
 2. Aby wziąć udział w konkursie:
  - należy kliknąć "zainteresowany/a" lub "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
  - należy napisać post z dołączonym z zdjęciem lub serią do 5 zdjęć
  - można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
 3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 13 rok życia oraz posiada własne konto na Facebook'u i doda post z samodzielnie wykonanymi zdjęciami przedstawiającymi miejsca, ludzi, przyrodę lub inne tematy w ciekawej kolorystyce. Można temat potraktować metaforycznie.
 4. Fotografię lub cykl fotografii należy zamieścić jako jeden post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Napisz post: Kolory mojego lata 2019. II edycja konkursu fot. "
 5. W poście można zamieścić kilka zdjęć, nie więcej jednak niż 5. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
 6. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
 7. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
 8. Konkurs trwać będzie do 22 lipca 2019 r. roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieścić zdjęcie w poście wydarzenia.
 9. Po upływie terminu konkursu, spośród biorących udział przez specjalnie powołane Jury zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz trzy wyróżnienia. Komisja ma prawo do nieprzyznania wszystkich nagród. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
 10. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu 13 sierpnia 2019 r.
 11. Wyniki konkursu fotograficznego zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
 12. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postu z fotografią w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Jolanta Walentyna Sobolewska
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

 

Przy okazji powspominajmy I edycję  fotograficznego konkursu wirtualny na Fb. "Napisz post: Kolory mojego lata 2018"

 

Polub Fanpage Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli:
https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/

Codziennie nowe posty oraz informacje!