Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Gminny Dzień Kobiet - koncert (06-03-2022)


6.03.2022 r. godz. 17.00 - Gminny Dzień Kobiet. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

Wystąpią:

Gabriela Kurzac oraz Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Arkadiusza Górki.


fot. M. Wójcik KadrujeMY

Gabrysia Kurzac studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Równolegle uczy się w ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalistyki Estradowej. Gra na skrzypcach, fortepianie, gitarze i perkusji. Jest stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i konkursów wokalnych. Brała udział w programach telewizyjnych „The Voice Kids” oraz w finale „Szansy na sukces”. W Warszawskim Teatrze Buffo grała rolę Wendy w musicalu „Piotruś Pan” w reżyserii Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy. Współpracuje m.in. z zespołem "Old Breakout" i w ramach ich koncertów  upamiętniających twórczość Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej, śpiewa utwory wykonywane w oryginale przez Mirę Kubasińską, udowadniając że blues pięknie potrafi łączyć pokolenia. W wolnym czasie lubi czytać książki o tematyce psychologicznej. 

 

Lesznowolska Orkiestra Symfoniczna z siedzibą w Łazach gra muzykę poważną i filmową.
Dyrygentem LOS jest pan Arkadiusz Górka.
W Orkiestrze gra kilkanaście osób – są to muzycy amatorzy, którzy poza swoją zawodową pracą znajdują czas na muzykowanie – hobby, w którym przyjemnością jest nie tylko gra na instrumencie ale właśnie wspólna gra i wspólne tworzenie muzyki, a satysfakcję, radość i efekt przynosi wspólna praca.

!!! UWAGA !!! NIESPODZIANKA !!! Do wygrania bilety do teatru