Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Indie to świat, czyli podróże solo po świecie. Klub Podróżnika PO HORYZONT


10.05.2023, godz. 19.00 - Spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont - Indie to świat, czyli podróże solo po świecie. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny

 

Bruno Ciechowski - dla znajomych i nieznajomych znany jako Bruniacz. Podróżnik, pasjonat wszystkiego co nowe i obce, na co dzień pracujący jako koordynator projektów marketingowych.

Od kilku lat przemierza świat odkrywając nowe miejsca, poznając ludzi i ich zwyczaje. W 2021 roku zrezygnował z pracy, spakował plecak i wyjechał w ponad 8 miesięczną podróż. W tym czasie mieszkał w Ukrainie, Egipcie, a także podróżował przez 101 dni po Meksyku. Ma na swoim koncie podróże solo do egzotycznych kierunków takich jak: Brazylia, Sri Lanka czy Indie.

Jak odnaleźć się w podróży solo po Indiach? Na co i jak się przygotować? Co ze sobą zabrać? I dlaczego solo nie znaczy samotnie? Na te i wiele innych pytań odpowie wam Bruniacz w prelekcji pod tytułem: „Indie to Świat, czyli podróże solo po Świecie”.