Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Irena Santor. Koncert Noworoczny 2020 (05-01-2020)


5.01.2020 o godz. 19.00 na Koncert Noworoczny w wyk. gwiazdy Ireny Santor zapraszają Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: kościół pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Wstęp wolny.

Zdjęcia z wydarzenia:

5.01.2020 r. w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wyk. gwiazdy Ireny Santor.

Wszystkich przybyłych gości, w imieniu Organizatorów - Wójta i Samorządu Gminy Lesznowola z p. Marią Jolantą Batycką-Wąski i p. Bożenną Korlak na czele oraz Proboszcza Parafii pw. Zesłania Ducha Świętego ks. Dariusza Gocłowskiego powitała Dyrektor GOK Lesznowola p. Jolanta Walentyna Sobolewska oraz przybliżyła życiorys artystyczny wspaniałego gościa.

IRENA SANTOR niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy. Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt", „Powrócisz tu", „Już nie ma dzikich plaż", „Embarras".

Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku, a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą...

Irena Santor wystąpiła z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – bas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Wspaniały głos artystki, owacje na stojąco zachwyconej publiczności, piękne kwiaty, który w imieniu wszystkich p. Irenie Santor wręczył Randy Gminy Lesznowola p. Mariusz Socha, wreszcie i aż dwa bisy - wszystko to zapamiętamy jako ważne wspomnienie tegoż pięknego wieczoru.

Koncert ten, to było wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny muzycznej, podczas której wysłuchaliśmy najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wyjątkowej odsłonie, a nawet, zachęcani przez gwiazdę, wraz z nią je śpiewaliśmy.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją obecnością przyczynili się do stworzenia niezwykle uroczystej atmosfery tego wielkiego wieczoru.