Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Kameralny koncert Tomasza Winiarskiego w Zalesiu (12-07-2016)


  12.07.2016 w Domu Seniora Zalesie Vita, w Ustanowie odbyła się uroczystość pod miłą nazwą "Spotkanie z kulturą". Dla tamtejszych Seniorów Tomasz Winiarski wykonał gościnie koncert kameralny.

    W ramach nawiązanej współpracy kulturalno-integracyjnej z Seniorami z innych gmin, pojechaliśmy do Gospodarzy z dobrymi życzeniami, piękną książką o sztuce, najnowszym numerem "Puzderka Kulturalnego", no i wreszcie z muzyką i piosenką.

    Kameralny koncert w wykonaniu p. Tomasza Winiarskiego został bardzo ciepło przyjęty przez Panią Prezes Elżbietę Komińczyk i Panią Dyrektor Grażynę Misiutę ( http://www.domseniorazalesie.pl/ ) oraz ich przemiłych Podopiecznych, chętnie włączających się do śpiewu. Pieśniarz doskonale dopasował repertuar piosenek do upodobań odbiorców. Piosenki bardziej współczesne przeplatał innymi, o starych korzeniach. Salon rozbrzmiewał tak irlandzkimi, szkockimi czy angielskimi, jak i naszymi, rodzimymi pięknymi balladami.

   Dyrektor GOK Lesznowola  Jolanta Walentyna Sobolewska i Tomasz Winiarski - Starszy instruktor ds. artystycznych i organizacji kultury, otrzymali wiele ciepłych słów oraz pisemne podziękowania za wspólnie spędzony, artystyczny czas. My również gorąco dziękujemy Pani Prezes i Pani Dyrektor Domu Seniora Vita za to przemiłe zaproszenie.

     Zapraszamy do posłuchania fragmentu wczorajszego koncertu w wyk. p. Tomka. Filmik zamieszczony jest na naszym GOK-owskim FB:

https://www.facebook.com/Gminny.Osrodek.Kultury.w.Lesznowoli/videos/1079122925511036/