Klub Podróżnika PO HORYZONT. Pocztówka z Mali. Mysiadło (07-12-2016)

7.12.2016 r. godz. 18.00 - Pocztówka z Mali - spotkanie z Jolantą Koziorowską w Klubie Podróżnika Po Horyzont. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

Jolanta Koziorowska - etnograf, podróżnik, autor publikacji i literatury naukowej. Sympatykom czarnego lądu polecamy jej książkę pt. "Afryka. Kontynenty obyczaje i kultura". Przez lata związana była z Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Od lat współpracuje z ośrodkami kultury i Uniwersytetami Trzeciego Wieku na terenie całego kraju.

Zdjęcia z wydarzenia: