Koncert Duetu Ojciec i Syn. Wieczór Zaduszkowy pt. "Wspominamy wybitnych Artystów" (05-11-2022)

5.11.2022 r. godz. 18.00 - Koncert Duetu Ojciec i Syn. Wieczór Zaduszkowy pt. "Wspominamy wybitnych Artystów". Dofinansowane z programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Krasickiego 60

O godzinie 18 w filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej rozpocznie się (trwający przez około godzinę) koncert duetu Ojciec i Syn, podczas którego wykonawcy przybliżą publiczności twórczość wybitnych artystów zarówno ogólnopolskiej, jak i światowej sławy: Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Tadeusza Nalepy, Johna Lennona, Louisa Armstronga, Freddiego Mercury'ego i innych. Cechą wspólną w doborze repertuaru będzie wykonanie piosenek artystów dziś już nieżyjących.

Wstęp wolny.

---

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022.