Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert Gwiazd. MARGARET i ROKSANA WĘGIEL. Regulamin (08-06-2019)


08.06.2019 r. - Koncert Margaret oraz Roksany Węgiel. Miejsce: hala sportowa w Łazach, ul. Słojewskiego 1. Wszystkich uczestników obowiązuje poniższy  REGULAMIN KONCERTU.

20.00 - koncert Roksany Węgiel
21.30 - koncert Margaret

 

8 czerwca 2019 Lesznowola gościła dwie topowe wokalistki. Młodziutka i utalentowana Roksana Węgiel oraz równie utalentowana i nieco starsza Margaret zaśpiewały swoje przeboje podczas Koncertu Gwiazd na hali sportowej w Łazach. Bezpłatne bilety na oba występy rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Obie artystki mają już swoją markę. Roksana Węgiel, przez fanów zwana Roksi, wywalczyła pierwsze miejsce podczas Eurowizji Junior 2018 w Mińsku. Wcześniej zwyciężyła w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids. Wyśpiewany przez nią utwór „Anyone I want to be” stał się hitem, nie tylko kanału YouTube. Margaret jest laureatką wielu nagród, w tym tak prestiżowej jak MTV Music Awards. Stała się, jako jedna z nielicznych, muzycznym polskim towarem eksportowym. Single obu artystek trafiły na zagraniczne rynki.

Koncert Gwiazd był fantastyczną imprezą rodzinną. Swoje idolki chciały zobaczyć główne nastolatki i dzieci, które przyszły z rodzicami. Po koncercie fani skandowali bisy i oczekiwali w kolejce na autograf lub wspólne zdjęcie. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, przy nieocenionym logistycznym wsparciu wszystkich jednostek OSP z gminy Lesznowola.

Anna Piekutowska

 

Regulamin Koncertu Gwiazd
– Roksany Węgiel i Margaret -
na hali sportowej

przy SP w Łazach w dniu 8 czerwca 2019

 1. Organizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.
 2. Wstęp na koncert tylko za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Ilość miejsc na koncercie jest ograniczona.
 3. Osoby z wejściówkami mogą wchodzić na teren koncertu od godz. 19.00 do 19.55. Po tym czasie osoby spóźnione nie będą wpuszczone na koncert.
 4. Każdy uczestnik koncertu otrzyma na rękę opaskę, upoważniającą go do przebywania w miejscu koncertu. Uczestnik ma obowiązek nosić opaskę, aż do momentu rezygnacji z uczestnictwa w koncercie. Zakazane jest odstępowanie lub użyczanie opaski. Uszkodzenie, zerwanie, zgubienie lub kradzież opaski powoduje utratę możliwości brania udziału w koncercie.
 5. Organizator nie bierze odpowiedzialności za osoby małoletnie, które wezmą udział w koncercie bez opieki osoby dorosłej. Osoby małoletnie bez opieki dorosłych wchodzą na koncert na odpowiedzialność ich rodziców lub opiekunów.
 6. W przypadku gdy na koncert przyjdzie mniej osób niż zostało wydanych wejściówek, Organizator zastrzega sobie prawo do wpuszczenia osób bez wejściówek, ale tylko w takiej ilości osób, która jest równa ilości brakujących wejściówek.
 7. Fotoreporterzy muszą posiadać akredytację wydaną przez Organizatora. W celu uzyskania akredytacji należy zgłosić się telefonicznie do biura Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (22 757 92 09 lub 504 192 208) najpóźniej do dnia 5 czerwca do godz. 15.00.
 8. Zabronione jest wnoszenie jedzenia na teren obiektu. Dozwolone są butelki plastikowe (nie szklane) z napojami o pojemności maks. 0.75l.
 9. Zabrania się jakiegokolwiek nieodpowiedniego zachowania utrudniającego koncert.
 10. Obowiązuje całkowity zakaz profesjonalnej rejestracji dźwięku i obrazu.
 11. Administratorem danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli z siedzibą w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Administrator zastrzega sobie prawo do wykorzystywania i przetwarzania zdjęć w celach promocyjnych związanych z działalnością GOK Lesznowola. Uczestnicy, decydując się na uczestnictwo w koncercie, wyrażają tym samym zgodę na wykorzystywanie ich wizerunku w celach jw., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania danych osobowych przez Administratora mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres administratora lub na adres: anna.blazejczak.jarosinska@gmail.com
 12. Uczestnicy koncertu są zobligowani do przestrzegania powyższego Regulaminu. W przypadku nie zastosowania się, Organizator ma prawo do usunięcia osoby łamiącej Regulamin z terenu imprezy.

 

Zdjęcia z wydarzenia:

koncert Roksany Węgiel

koncert Margaret