Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert leśny: Ojciec i Syn. Magdalenka (07-08-2016)


  7.08.2016 r. o godz. 18.00 odbył się Koncert leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence w wykonaniu kameralnego duetu rodzinnego OJCIEC I SYN. Wystąpili dla Państwa Leszek i Grzegorz Tylec. Podczas koncertu odbyło się też Uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego dla dzieci pt. "Bezpieczne wakacje".

Film z koncertu.

Zdjęcia z wydarzenia - kliknij powyżej, by wejść do galerii.

 

O duecie Ojciec i Syn

            Ojciec i Syn to kameralny duet rodzinny. Ojciec Leszek Tylec (instrumenty klawiszowe) i Syn Grzegorz Tylec (śpiew) od wielu lat wykonują wspólnie muzykę, która jest bliska ich sercom. I choć stawiają na różnorodny repertuar prezentowany w nowych, zaskakujących niekiedy aranżacjach, na ich koncertach przeważają przede wszystkim niezapomniane piosenki z lat 60. i 70. ubiegłego stulecia.

            Ojciec i Syn wykonują utwory największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, między innymi, z repertuaru grupy Skaldowie, Czerwone Gitary czy Czesława Niemena, pozostając przy tym bliscy stylistyce takich artystów jak Marek Grechuta czy Grzegorz Turnau. Prezentując polską muzykę, nie zapominają przy tym o światowej sławy zespołach takich jak The Beatles czy Queen, starając się nadać ich twórczości własny, oryginalny wymiar.

- Gramy to, co czujemy najlepiej – mówi Leszek Tylec. - Wierzymy, że we współczesnym, pełnym szalonego tempa, świecie powinien być taki czas, w którym warto jest nieco zwolnić, przystanąć i posłuchać pięknych kompozycji i tekstów wybitnych twórców – także i tych, których już dzisiaj z nami nie ma. Ojciec i Syn grają również własny, autorski repertuar.

 

Serdecznie zapraszamy na kameralne koncerty leśne
na plenerowej scenie w Magdalence.

Wstęp wolny.

Koncerty leśne w  tym miejscu
latem 2016: