Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert Niepodległościowy 2017 Zespołu Śpiewaczego TĘCZA. Magdalenka (12-11-2017)


   12.11.2017 godz. 17.00 - Koncert Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu Zespołu Śpiewaczego TĘCZA. Prowadzenie: Tomasz Winiarski. Miejsce: CIS Magdalenka,  ul. Lipowa 28

***

Wieczór Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości

W dniu 12 listopada 2017r. mieszkańcy Magdalenki i okolic spotkali się w Centrum Integracji Społecznej  z okazji uczczenia Święta Niepodległości. Wieczór pieśni i refleksji poetyckiej poprowadził Tomasz Winiarski oraz zespół śpiewaczy Tęcza.

Gościliśmy p. Elżbietę Obłuską – skarbnik Urzędu Gminy, p. Ryszarda Duszę  V-ce Przewodniczącego  Rady Gminy, p. Wiesławę Komorowską Radną z Magdalenki  oraz p. Teresę Piotrowską Sołtys Magdalenki – gospodarza uroczystości.

W programie Tęcza zaprezentowała cykl pieśni niepodległościowych, przeplatanych piękną poezją. Słuchacze spontanicznie włączali się do wspólnego śpiewania. Wieczór upłynął niepostrzeżenie. Bisy i owacje nie miały końca. Uczestnicy spotkania niechętnie i niespiesznie rozchodzili się do domów.

Alicja Skowrońska – Marczuk     

      

Zdjęcia z wydarzenia: