Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert "Piosenki filmowe" - Janusz Maleńczuk i Krzysztof Chromiński. Stara Iwiczna (29-01-2017)


29.01.2017 godz. 18.00 - Koncert kameralny z cyklu "Piosenki filmowe" w wyk. Janusza Maleńczuka i Krzysztofa Chromińskiego. Miejsce: Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Relacja już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze znakomitego koncertu (kliknij fotografię) oraz do posłuchania jednego z utworów na fanpage'u GOK

Janusz Maleńczuk – wokalista, perkusista, laureat „Szansy na sukces”, Grand Prix Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu 2003, finalista Sopot Festival 2008. Jego piosenka pt. "Jesteś częścią mnie" wykorzystana została w serialu "Barwy szczęścia".

Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.