Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert Walentynkowy: Natalia Capelik-Muianga. Stara Iwiczna (12-02-2017)


W niedzielę  12.02.2017 o godzinie 17.00 Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zorganizował walentynkowy koncert. Na scenie w Starej Iwicznej wystąpiła Natalia Capelik- Muianga z zespołem w składzie: Sławomir Dumański- perkusja, John Laisner- bas, Artur Sekura- instrumenty klawiszowe, gitara.

Młoda wokalistka, dysponująca charakterystycznym „czarnym” głosem i niepospolitą urodą wciągnęła publiczność w świat muzyki funk i soul. Brzmienia lat 70-tych i opracowania piosenek z wytwórni MOTOWN, a także interpretacje utworów Edyty Górniak i Seweryna Krajewskiego sprawiły, że był to niezapomniany wieczór. Wśród publiczności dostrzegliśmy Sekretarz Gminy Lesznowola – Mariolę Uczkiewicz-Kampczyk, Dyrektora ZOPO – Jacka Bulaka oraz radną – Wiesławę Komorowską. Na koniec odbyło się losowanie uroczystej kolacji oraz książek dla zakochanych par.

Koncert był fantastyczną ucztą muzyczną dla koneserów i mam nadzieję, że Natalia z zespołem jeszcze kiedyś nas odwiedzą.

Tomasz Winiarski
GOK Lesznowola


     Serdecznie zapraszamy na 10 minutowy film z koncertu tutaj:

Aby obejrzeć zdjęcia z muzycznego wieczoru, kliknij w fotografię poniżej:

 

Natalia Capelik-Muianga

   Ostatnia, 8 edycja Mam Talent obfitowała w wiele ciekawych osobowości, ale szerokiej publiczności najbardziej zapadła w pamięci, pochodząca z Trójmiasta młoda wokalistka Natalia Capelik-Muianga.

   Od pierwszych przesłuchań była faworytką publiczności, oraz jurorów, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów. Natalia została finalistką programu, a producenci doceniając jej ogromny talent zaprosili Natalię do występu w „Sylwestrze z TVN” w Krakowie. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy Natalia wystąpiła w Dzień Dobry TVN, gdzie zaśpiewała przebój Alicii Keys „If I Ain't Got You” i zajęła pierwsze miejsce w III Konkursie Piosenki „Była kiedyś piosenka…”, poświęconym interpretacjom utworów Jacka Cygana. W wypełnionej po brzegi Ergo Arenie wygrała także konkurs dla młodych wokalistów na interpretację piosenek Seweryna Krajewskiego.