Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert Walentynkowy "Piosenki (nie)zapomniane". Tomasz Winiarski i Piotr Czaplicki. Magdalenka (14-02-2017)


We wtorek 14.02.2017 o godz. 18.00 zaprosiliśmy na Koncert Walentynkowy "Piosenki (nie)zapomniane" w wykonaniu Tomasza Winiarskiego i Piotra Czaplickiego. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola (CIS) w Magdalence, ul. Lipowa 28.

Zdjęcia z wieczoru:

     W Walentynkowy wieczór mieszkańcy Magdalenki i nie tylko, spotkali się w CIS na koncercie Duetu "Let s Play"  Piotr Czaplicki Tomasz Winiarski.

   Na koncert mieszkańców zaprosili Radna Magdalenki p. Wiesława Komorowska,  Sołtys  p. Teresa Piotrowska, Rada Sołecka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.                  

      Sala udekorowana była czerwonymi balonami w kształcie serca, do kawy i herbaty również zaserwowaliśmy czekoladowe serca.

    Duet "Let s Play" zaśpiewał "Piosenki (nie) zapomniane" , piosenki o miłości jak  w taki wieczór  zaśpiewać wypada, nie żyjących kompozytorów, piszących teksty oraz piosenki nie istniejących już zespołów. Piosenek tych nie słyszymy już w  radio, chyba że w Radio Pogoda.                 
   Usłyszeliśmy piosenkę Jacka Skubikowskiego "Było nas dwoje", "Dom który czeka" zespołu Wawele, "Będziesz moją Panią" Marka Grechuty, Cohena "Słynny niebieski prochowiec" czy "Tańcz mnie po miłości kres" i wiele innych.

     Publiczność jak zawsze nas  nie zawiodła, śpiewała razem z wykonawcami. W trakcie koncertu Rada Sołecka częstowała słuchaczy okolicznościowymi lizakami w kształcie serca. Duet "Let s Play" był gorąco oklaskiwany nie obyło się bez bisów. Każdy uczestnik na zakończenie koncertu zabrał ze sobą balon. W koncercie uczestniczyło 65 osób.

Alicja Skowrońska-Marczuk                                                      
GOK Lesznowola