Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert z okazji Dnia Kobiet (11-03-2023)


11.03.2023, godz. 17.00, Koncert z okazji Dnia Kobiet ,,Michał Bober śpiewa utwory Zbigniewa Wodeckiego. 

Zapraszamy do filii GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej oraz w filii w Łazach, Nowej Iwicznej oraz Mysiadle. Ilość miejsc ograniczona!

MICHAŁ BOBER - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek ,,SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. 

Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów oraz za granicą. Koncertował m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, na Łotwie. 

Zdobywca Nagrody Publiczności w konkursie na interpretację piosenek Jonasza Kofty "Pejzaż bez Ciebie" w Bydgoszczy. Podczas ostatniej, 11. edycji The Voice of Poland doszedł do odcinków finałowych - najpierw w drużynie Urszuli Dudziak, następnie w drużynie Tomsona i Barona. W programie często porównywano jego głos do Andrzeja Zauchy i Zbigniewa Wodeckiego. 

Współprowadzi audycję ''Nie - tylko Jazzem" z Piotrem Karwatem, a w każdy ostatni czwartek miesiąca prowadzi audycję ,,Nocny tRAMwaj Radia RAM". Obecnie pracuje nad autorską płytą, która ukaże się w 2023 roku.