Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert zespołu ICH TROJE. Lesznowola (22-07-2016)


22  lipca 2016 r. na błoniach przy Urzędzie Gminy w Lesznowoli odbył się koncert zespołu Ich Troje.  Zbiegło się to również z przybyciem pielgrzymów ŚDM do parafii na terenie naszej gminy, którzy również uczestniczyli w tym wydarzeniu. Zarówno artyści jak i pątnicy zostali oficjalnie powitani przez p. Marię Jolantę Batycką-Wąsik – Wójt Gminy Lesznowola oraz przez p. Bożennę Korlak – Przewodniczącą Rady Gminy Lesznowola. Następnie głos zabrała jedna z Sióstr przybyłych na ŚDM, która serdecznie dziękowała tutejszym mieszkańcom za gościnę.

W tym roku zespół świętuje 20-lecie swojej działalności a w Lesznowoli zagrał w składzie: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa oraz Marta Milan. Występ ściągnął rzesze fanów. Można było usłyszeć wiele znanych przebojów m.in.: „Powiedz”, „A wszystko to”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Nie zatrzymasz mnie” a także „Bóg jest miłością”. Na scenie gościły również córki Michała Wiśniewskiego: Etiennette, Vivienne i Fabienne, które śpiewały razem z ojcem.

Organizatorami wydarzenia byli: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

 

Zdjęcia z koncertu

 

 

 

 

Koncert organizowany był w ramach
jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 20-lecia istnienia zespołu Ich Troje.

Utwór pt. "Krzyk" z płyty "Nierdzewny" 2016.

Oficjalna strona zespołu:
http://www.michalwisniewski.pl/