Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Koncert "Żyj kolorowo". Irena Kosińska i Krzysztof Chromiński. Magdalenka (07-06-2017)


       07.06.2017 r. godz. 18.00 - Koncert pt. "Żyj kolorowo" w wyk. Ireny Kosińskiej i Krzysztofa Chromińskiego. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.

        W programie polskie piosenki jazzowe z rep. m.in.: E. Bem, H. Banaszak, K. Prońko, G. Łobaszewskiej, A.M. Jopek, i innych. Repertuar bardzo pogodny, optymistyczny i zdecydowanie miły dla ucha każdego odbiorcy. Usłyszeliśmy znane i lubiane utwory takie jak: "Żyj kolorowo", "Wyszłam za mąż zaraz wracam", "Pogoda ducha", "W moim magicznym domu", "Małe tęsknoty", "Przed nocą i mgłą", itp.

Zdjęcia z koncertu - kliknij:

    W Centrum Integracji Społecznej odbył się koncert „Żyj Kolorowo” w wykonaniu Ireny Kwiatkowskiej i Krzysztofa Chromińskiego.

     Artyści dali się już poznać naszej publiczności z jak najlepszej strony, więc czuć było w powietrzu napięcie i oczekiwanie na kolejny świetny występ. Podczas koncertu p. Iwona zaśpiewała piosenki „kolorowe”, nie tylko jeśli chodzi o tekst, ale również muzykę. Usłyszeliśmy wspaniałe utwory z repertuaru największych dam polskiego jazzu i muzyki rozrywkowej: Ewy Bem, Hanny Banaszak, Krystyny Prońko, Anny Marii Jopek i wielu innych wykonawców.

    Po blisko dwugodzinnym koncercie owacjom nie było końca, a wykonawcom dziękowały sołtys Magdalenki p. Teresa Piotrowska, radna p. Wiesława Komorowska i dyrektor GOK Lesznowola Jolanta Walentyna Sobolewska.

Tomasz Winiarski
GOK Lesznowola

O Artystach:

Irena Kosińska  - studentka Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym w Siedlcach. Laureatka ogólnopolskich festiwali, na swoim koncie ma również nagrania płytowe oraz wspólne występy ze Skaldami.

Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.