Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Konkurs plastyczny "Jesienny kalejdoskop" - WYNIKI (13/09/2021 - 08/10/2021)


13.09-8.10.2021 - Konkurs plastyczny "Jesienny kalejdoskop" skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych gminy Lesznowola.

 

*** WYNIKI ***

(O sposobie odebrania nagród poinformujemy telefonicznie)

Protokół konkursowy (do pobrania)

Klasa I


I miejsce - Hanna Małecka


II miejsce - Aleksandra Piątek


III miejsce - Dobrawa Wolak


wyróżnienie - Klaudia Królikowska


wyróżnienie - Sara Godwani


klasa II


I miejsce - Zuzanna Olszewska


II miejsce - Pola Półtorak


III miejsce - Nela Opolska


wyróżnienie - Natalia Karpińska


wyróżnienie - Aleksandra Czyż

klasa III


I miejsce - Kacper Dębowski


2 miejsce - Mikołaj Grabarczyk


3 miejsce - Zofia Kujawska


wyróżnienie - Anna Piksa


wyróżnienie - Izabella Karolak

 

----------------------------------------------------------------

REGULAMIN

KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „JESIENNY KALEJDOSKOP”

konkurs online

Konkurs „Jesienny kalejdoskop” to świetna okazja do przedstawienia wielobarwnego świata jesieni oraz zmian zachodzących w przyrodzie.
A jak Ty wyobrażasz sobie jesień? Jakie widzisz kolory i kształty? Realizując temat postaraj się przedstawić odbicie swoich wyobrażeń dotyczących jesieni. Bądź kreatywny!

 

1. Organizatorem konkursu plastycznego  pt. „Jesienny kalejdoskop” 2021 jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

2. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych  gminy Lesznowola. Prace będą rozpatrywane w 3 kategoriach:

Kat. I – klasy I

Kat. II – klasy II

Kat. III – klasy III

3. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

4. Celem Konkursu jest poszukiwanie indywidualności technik oraz rozwiązań twórczych, a także kształtowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze.

5. Na konkurs należy oddać pracę wykonaną dowolną techniką (z wyjątkiem grafiki komputerowej) o maksymalnym formacie A3. Nie dopuszcza się prac przestrzennych.

6. Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, prace należy zgłaszać wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez wykonanie zdjęcia lub skanu pracy plastycznej. Uczestnik przesyła drogą elektroniczną swoją pracę wraz ze zdjęciem lub skanem wypełnionej karty zgłoszenia na e–mail jan.drewicz@gok-lesznowola.pl  
do dnia 8.10.2021r.

7. Specjalnie powołane jury oceni prace i wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu i użytych technik, oryginalność spojrzenia na temat, ale także kompozycja oraz nastrój pracy.

8. Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnej reprodukcji i wykorzystania zdjęć nagrodzonych prac. Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oświadcza, że wszystkie dane osobowe będą wykorzystane jedynie w celach informacyjnych związanych z konkursem. Jednocześnie uczestniczący w jakikolwiek sposób w konkursie (jako autor prac lub opiekun) zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych dotyczących konkursu.

9. Nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli www.gok-lesznowola.pl w dziale WYDARZENIA / Konkurs plastyczny „Jesienny kalejdoskop” oraz na profilu Facebook GOK Lesznowola.

10. Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi dn.15.10.2021 r. w siedzibie GOK w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

11. Opiekunem konkursu jest Jan Drewicz, instruktor plastyczny GOK w Lesznowoli. Kontakt: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, tel. 510 773 454, adres email: jan.drewicz@gok-lesznowola.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

KARTA ZGŁOSZENIA (do pobrania)

REGULAMIN (do pobrania)