Konkursy historyczno-artystyczne LFH

Lesznowolski Festiwal Historyczny to projekt polegający na cyklu konkursów dla lesznowolskich dzieci i młodzieży. Organizatorami LFH są Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, ZOPO oraz GOK Lesznowola, koordynatorem - dr Marek Gieleciński. W ciągu roku kulturalnego 2015/2016 obyły się konkursy: plastyczny, wokalny, literacki i multimedialny.

W roku kulturalnym 2016/2017 rusza II Edycja Lesznowolskiego Festiwalu Historycznego.

Więcej informacji o projekcie  tutaj