Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Kot w butach. Bajkowa Niedziela. (15-01-2023)


15.01.2023, godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela z Autorskim Teatrem Młodego Widza "Kot w butach". Miejsce: GOK Lesznowola, Stara Iwiczna, ul. Nowa 6

opracowanie muzyczne: Arkadiusz Król
dekoracje: Bożena Falkowska
lalki: Anna Stelmachów

Jeden z najpopularniejszych motywów literatury dziecięcej, stworzony w XVII- wiecznej Francji przez Charlesa Perrault'a -opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota. Młodzieniec mieszka u brata, który odziedziczył ojcowski młyn. 
Chłopak, nazywany przez gospodarza darmozjadem, wyrusza w świat w poszukiwaniu szczęścia.
Jaki może mieć pożytek z kota? Do czego kotu potrzebne są buty, jak je wykorzysta i co z tego będzie miał biedny młynarz? - zobaczycie podczas spektaklu. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym. Przez scenę pełną kolorowej scenografii przemierzy tytułowy Kot, Janek, Brat, Król, Królewna, Zajączki i in. Oryginalna muzyka, ciekawe efekty, wartka akcja zapewnia dobrą zabawę dla dzieci , no i oczywiście dla ich opiekunów.
Spektakl trwa ok. 40 minut

Bilet: 10 zł / osoba
Bilety do nabycia w dniu spektaklu od godz. 15.00. Płatność tylko gotówką.
Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny