Lesznowolski Maraton Teatralny (24-03-2024)

Lesznowolski Maraton Teatralny organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Celem tej imprezy jest poznanie i prezentacja amatorskich teatrów, działających po sąsiedzku - pochodzących z ościennych gmin. Pragniemy, aby mieszkańcy mogli zapoznać się z warsztatem dokonań amatorskich teatrów dla dorosłych.

24 marca 2024
filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2
wstęp wolny za okazaniem wejściówki

Szczegółowa agenda Maratonu:
godz. 16.00 Teatr Peronówka
przedstawienie pt. "Zdrada" wg scenariusza Anny Wasilewskiej
godz. 17.00 Teatr Telimena
przedstawienie pt. "We Dwoje" na podstawie komedii Aleksandra Fredry "Świeczka zgasła" oraz wiersza Ignacego Kraszewskiego "Dziad i Baba"
godz. 18.00 Teatr Po Dwudziestej
przedstawienie pt. "Przekładaniec" wg zbiorów tekstów Stanisława Lema.
Godziny spektakli mogą ulec przesunięciu
Wejściówki będą wydawane na każdy spektakl oddzielnie