Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Międzypokoleniowy Piknik Sąsiedzki w Starej Iwicznej (18-09-2022)


18.09.2022 r. godz. 14.00 - 19.00 - Międzypokoleniowy Piknik Sąsiedzki w Starej Iwicznej, integracja polsko-ukraińska. Miejsce: Plac zabaw w Starej Iwicznej, ul. Rekreacyjna. Zapraszają: Radni i Mieszkańcy Starej Iwicznej, GOK Lesznowola, GBP, Centrum Sportu.
 
W programie: animacje i kreatywne warsztaty dla dzieci  i rodziców, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Stara Iwiczna oczami mieszkańców" oraz rozdanie nagród, koncert Lesznwolskiej Orkiestry Symfonicznej, występ Gabrieli Kurzac - uczestniczki programu The Viuce Kids,  teatrzyk dla dzieci, Teatr Telimena, kiermasz książki, występy sportowe i taneczne a także mecz piłki nożnej i inne wspaniałe atrakcje, łącznie z kulinarnymi!
 
Szanowni Mieszkańcy,
Zapraszamy na Międzypokoleniowy Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się 18 września 2022 roku na boisku i placu zabaw przy ulicy Rekreacyjnej w Starej Iwicznej.
 
Celem wydarzenia jest integracja mieszkańców Starej Iwicznej oraz okolicznych wsi i miejscowości bez względu na wiek, wykształcenie, aspiracje czy okres zamieszkania na terenie gminy.
 
Serdecznie zapraszamy,
w imieniu organizatorów MPS
Marta Natalia Maciejak
Radna Gminy Lesznowola