Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Mietek Szcześniak. Koncert Noworoczny 2019 (06-01-2019)


6.01.2019 r. godz. 19.00 - Koncert Noworoczny w wyk. Mietka Szcześniaka. Zapraszali: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, GOK Lesznowola i Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej.

 

W niedzielę 6 stycznia 2019 miał miejsce niezwykły koncert, na którym wystąpił charyzmatyczny Mieczysław Szcześniak. Organizatorami wieczoru był Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz proboszcz parafii w Starej Iwicznej, całe wydarzenie pod patronatem Wójta i Samorządu Gminy Lesznowola.

Mietek Szcześniak zaczął śpiewać jako sześciolatek. W 1985 roku pojawił się w konkursie Debiutów na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie otrzymał nagrodę główną. Współpracował z wieloma wybitnymi artystami z Polski i z zagranicy. Eksperymentował z muzyką soul, blues, jazz, pop. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć kilka tradycyjnych kolęd oraz najbardziej znane utwory Mietka jak „O niebo lepiej”, „Spoza nas” czy „Twoja miłość”.

Koncert noworoczny na stałe wpisał się w kalendarium wydarzeń gminy Lesznowola i parafii w Starej Iwicznej. Kolędowy wieczór to wydarzenie, podczas którego od lat gościmy wybitnych artystów oraz liczne grono słuchaczy.


Anna Piekutowska
GOK Lesznowola

Zdjęcia z wydarzenia: