Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Olga Lisetska. Wirtualna wystawa malarstwa (13-12-2020)


13.12.2020 r. o godz. 12.00 - Olga Lisetska i jej malarstwo.
Zapraszamy na wirtualną wystawę mieszkanki gminy Lesznowola.

Dwa dni przed wystawą wirtualną p. Olgi Lisetskiej dyrektor GOK Lesznowola Jolanta Walentyna Sobolewska zaprosiła malarkę do Galerii Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, aby uroczyście wręczyć jej Podziękowanie za zgodę na zaprezentowanie obrazów na Fanpage oraz na stronie GOK.

 

Obrazy prezentujemy tutaj, w artykule oraz w wydarzeniu
pt. "Olga Lisetska. Wirtualna wystawa malarstwa"
na
Fanpage GOK Lesznowola.

 

Olga Lisetska urodziła na Syberii, mieszkała na Ukrainie we Lwowie a od sześciu lat jest mieszkanką gminy Lesznowola. Niedawno odkryła swój talent plastyczny i tworzy obrazy w malarskich technikach różnych. O sobie i swej twórczości mówi: „Malowanie pomaga mi w życiu, bo podnosi nastrój i wprawia mnie w dobry humor. Lubię odprężyć się obcując z kolorami i wymyślać różne tematy oraz kompozycje. Czasami maluję abstrakcyjnie, ale lubię też przedstawiać piękno przyrody. Każdą wolną chwilę poświęcam mojej twórczości, która przynosi mi mnóstwo pozytywnej energii. Od niedawna odkryłam w sobie tę potrzebę i już wiem, że pragnę nadal rozwijać swoją pasję. Chciałabym, aby moje obrazy otwierały i innym piękno otaczającego nas świata i codziennego życia.”

 

Obrazy

"Anioł Stróż"

 

"Makowe pole"

 

"Natchnienie"

 

"Zimowe lilie"

 

"Piwonie"

 

"Różowe życie"

 

"Wszystko jest w naszej głowie"

 

"Zwyciężymy koronawirusa"

 

"Złota jesień"