Pracownia Ceramiki i Rzeźby: Galeria Na Górce. Władysławów

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne w Galerii Na Górce.

Pracownia Ceramiki i Rzeźby "Galeria Na Górce" jest jedną z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli i mieści się w pięknym, otoczonym zielenią miejscu - we Władysławowie przy ul. Wojska Polskiego 64.

Miejsce i dzień zajęć:
- filia GOK Lesznowola, Władysławów, ul. Wojska Polskiego 64

Instruktor: Joanna Jagodzińska
opłata:
dorośli - 45 zł/1,5h
dzieci - 35 zł/1,5h
Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora

Godziny pracy w roku kulturalnym:

poniedziałek: 10.00 - 18.00
wtorek: 12.00 - 20.00
środa: 10.00 - 16.00
czwartek: 12.00 - 20.00
piątek: 12.00 - 20.00

Zobacz zdjęcia:

Rok 2019

Lato 2018

Pracownia działa od października 2012 roku dzięki wygranemu grantowi, jaki został ogłoszony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie "O kurcze!" na Rzecz Rozwoju Wsi Łazy II i Okolic w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli.

Przyjdź, spróbuj, działaj artystycznie!
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych!