Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Queen akustycznie. Koncert w wyk. SilkQueen Trio. Stara Iwiczna (03-09-2019)


3.09.2019 r. godz. 19.00 - Koncert pt. "Queen akustycznie". Bilety. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6.

Zdjęcia z wydarzenia:

Wieczorem 3.09.2019 r. w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej odbył się znakomity koncert w wykonaniu SilkQueen Trio. Artystów oraz gości powitała dyrektor GOK Lesznowola Jolanta Walentyna Sobolewska i przybliżyła sylwetki artystyczne muzyków, którzy jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie grają utwory legendarnej grupy Queen akustycznie. Następnie zaprosiła na scenę bohaterów wieczoru: Janusza Maleńczuka (wokal, instrumenty perkusyjne), Krzysztofa Chromińskiego (fortepian, wokal) i Andrzeja "Smukłego" Maleńczuka (gitara akustyczna, wokal) i życzyła artystom oraz gościom najpiękniejszych muzycznych wzruszeń.

Po wspaniałym i pełnym emocji dwugodzinnym koncercie zespół został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami i owacją na stojąco. Artyści otrzymali z rąk dyrektor GOK oraz radnych obecnych na muzycznym wydarzeniu: Marty Natalii Maciejak, Anity Kochanowskiej-Cydzik, Magdaleny Łyszcz, Krzysztofa Klimaszewskiego oraz Piotra Osińskiego kwiaty oraz pamiątkowe, drobne upominki, po czym wykonali równie wspaniały bis. Dziękujemy raz jeszcze SilkQueen Trio za świetny koncert i polecamy go wszystkim! Publiczności zaś za żywiołowość i wspaniały odbiór.

 

Akustyczny koncert największych przebojów legendarnej grupy w wyk. SilkQueen Trio:
 
Janusz Maleńczuk - wokal, instrumenty perkusyjne
Krzysztof Chromiński - fortepian, wokal
Andrzej "Smukły" Maleńczuk - gitara akustyczna, wokal
 
Zespół rekomendowany jest przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Brytanii www.silkqueen.pl

Bilety w przedsprzedaży 20 zł/os., w dniu koncertu 30 zł.
Przedsprzedaż trwa w siedzibie GOK Lesznowola, Stara Iwiczna ul. Nowa 6.
Informacje pod numerem telefonu 22 757 92 09
Honorujemy Lesznowolską Kartę Dużej Rodziny oraz Kartę Seniora.