Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Sołecki Dzień Seniora 2016. Wólka Kosowska (22-10-2016)    W sobotę 22.10.2016 o godz. 15.00 odbył się coroczny Sołecki Dzień Seniora w Wólce Kosowskiej. W programie występ muzyki etnicznej Jarosława Żelińskiego pt. "Muzyka świata" i wspólne, śpiewanie, tańce i biesiadowanie. Zapraszali: Radna, Rada Sołecka, Towarzystwo Kulturalno-Oświatowe i GOK Lesznowola. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23.

Jarosław Żeliński - o swej muzyce: Gram muzykę opartą na etnicznych motywach obrzędowych i medytacyjnych z całego świata. Moje koncerty to spokojne, zabarwione w tle ambientowym brzmieniem analogowego syntezatora, improwizowane melodyjne motywy. Podstawowym instrumentem jaki usłyszycie na moich koncertach jest flet. Jednym z najczęściej przeze mnie wykorzystywanych jest sześciootworowy flet diatoniczny w Europie często nazywany fujarką lub gwizdkiem, a w krajach celtyckich (najczęściej Irlandia, Anglia, Szkocja) zwany whistle lub tin whistle (tin – ang. blacha, są to często blaszane flety).

 

Zdjęcia z wydarzenia