Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Spotkanie KKPP. Mysiadło (28-03-2019)


28.03.2019 r. - godz. 18.30 - Spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem pt. "Moc kolagenu". Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

UWAGA: Zmiana tematu spotkania:

Drogie Panie,

Z przykrością informuję, że nasza prelegentka, która miała nam opowiadać o kolagenie rozchorowała się. W związku z tym spotkanie o kolagenie  musi być przesunięte i odbędzie się 09.05.

A jutro spełnią się wreszcie Wasze życzenia i będziemy mogły sobie porozmawiać o rzeczach ważnych, mniej ważnych i nieważnych. Wymienimy się sprawdzonymi przepisami świątecznymi, Iwonka opowie nam o wrażeniach z pierwszego spotkania dziewczyn z ruchu Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz i wreszcie sobie poplotkujemy.

Oczywiście będzie odchudzające ciasto, owocowe herbatki lub kawa.

Do zobaczenia,
Marzena Malinowska - Koordynator Klubu Kobiet Panie Przodem

----------------------------------------------------------------------------

Czy wiesz, że kolagen nazywany jest białkiem młodości?
Możesz wykorzystać jego niezwykłe właściwości, by wyglądać i czuć się pięknie oraz zdrowo! Jak? Przyjdź na spotkanie z kolagenową marką!
 
"Podczas spotkania zaprezentowana zostanie rola kolagenu w naszym organizmie oraz przedstawione, w sposób praktyczny, stosowanie produktów kolagenowych. Będzie też losowanie spośród Pań dwóch produktów oraz będzie możliwość użycia produktów na miejscu" - zaprasza Marzenna Malinowska - Koordynator Klubu Kobiet Panie Przodem.