Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Spotkanie Wigilijne Klubu Seniora w Nowej Iwicznej 2017 (12-12-2017)


12.12.2017 godz. 17.00 - Spotkanie Wigilijne Klubu Seniora w Nowej Iwicznej. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c.

 

     Dnia 12 grudnia 2017 roku odbyła się uroczysta Wigilia Klubu Seniora w Nowej Iwicznej. Na miejsce o godz. 17 przybyło liczne grono Seniorów oraz zaproszonych Gości. Wśród nich była Wójt Gminy Lesznowola Pani Jolanta Batycka-Wąsik, Pani Elżbieta Obłuska Skarbnik Gminy Lesznowola wraz z Radnymi: Krzysztofem Klimaszewskim, Mariuszem Sochą, Michałem Otrębą, Byli z nami także Pani Jolanta Walentyna Sobolewska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Pani Bożena Obłucka Sołtys Mysiadła oraz Ksiądz Proboszcz Dariusz Gocłowski oraz Pan Andrzej  Olbrysz Kierownik Referatu Przygotowania i Realizacji Inwestycji UG Lesznowola.

     Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą oraz licznymi życzeniami ze strony Gości. W świąteczną atmosferę wprowadziła nas również Przewodnicząca Klubu Seniora Pani Krystyna Mastalerczuk, która odczytała informacje na temat zwyczajów świątecznych. Po podzieleniu się opłatkiem przystąpiliśmy do wspólnego ucztowania. Na stołach królowały  tradycyjne wigilijne potrawy. Były to śledzie w wielu odsłonach, barszcz czerwony, karp w galarecie oraz wiele innych przepysznych smakołyków. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, miłych rozmów i wymiany życzliwości. Spotkanie przebiegło w niezwykle rodzinnej i ciepłej atmosferze. O zbliżających się Świętach przypominała nam również kolorowa dekoracja i gwiazdy betlejemskie.

    Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i miłą atmosferę. Życzymy Wesołych Świąt oraz  wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku!

Karolina Kieś
opiekun KS NI
z ramienia GOK

Zdjęcia ze spotkania: