Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci z sołectwa Magdalenka (06-12-2017)


06.12.2017 godz. 17.30 - Spotkanie ze Św. Mikołajem dla dzieci z sołectwa Magdalenka. Zapraszają Radna, Sołtys i Rada Sołecka Magdalenki. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28

 

Relacja z wydarzenia:

Mikołajki dla dzieci w Sołectwie Magdalenka

W dniu 6 grudnia w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence Radna, Sołtys i Rada Sołecka przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola zaprosili dzieci z sołectwa na Mikołajkową zabawę. Spotkanie z dziećmi poprowadził Elf z pomocnikami- Agata Kołakowska i grający Mikołaj – Tomasz Winiarski. W zabawie uczestniczyć miało 23 dzieci. Miało bo  okazało się, że z nimi i rodzicami przybyło dużo młodsze rodzeństwo, niektóre z tych dzieci nie chodziło jeszcze samodzielnie. W zabawie wcale to nie przeszkodziło. Były tańce, konkursy np. zrobienie jak najdłuższego włosa do brody Mikołaja (na czas), w którym udział brały całe rodziny. Zwycięscy byli nagradzani słodyczami. Grający Mikołaj zapraszał do śpiewania kolęd, śpiewali mali i duzi, solo, w duecie i całymi rodzinami. Na zakończenie zabawy uczestnicy zostali obdarowani przez Mikołaja drobnymi upominkami. Wieczór był bardzo udany, rodzice i dzieci wychodzili bardzo zadowoleni. Uczestniczyło 25  dzieci (zgłoszonych) oraz 8 dużo młodszego rodzeństwa z rodzicami i dziadkami, razem około 55 osób.

Opracowała
Alicja Skowrońska-Marczuk
 

 

Zdjęcia z wydarzenia: