Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Stara Iwiczna widziana oczami mieszkańców. Konkurs fotograficzny (14-09-2022)


Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi,
Konkurs fotograficzny prowadzony jest pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury z okazji Międzypokoleniowego Pikniku Sąsiedzkiego w Starej Iwicznej, który odbędzie się 18 września 2022 r. Podczas pikniku odbędzie się wystawa prac konkursowych.
 
Celem konkursu jest promocja wsi Stara Iwiczna w ramach Międzypokoleniowego Pikniku Sąsiedzkiego oraz zachęcenie mieszkańców do poznawania i odkrywania pięknych miejsc w Starej Iwicznej oraz do aktywnego spędzania czasu na terenie wsi.
 
Zdjęcie zgłoszone do konkursu wraz ze zgodą na jego publikację i przetwarzanie danych osobowych autora (wzór zgody jest załącznikiem nr 1 do Regulaminu) podpisanym przez pełnoletniego uczestnika lub opiekuna prawnego w przypadku uczestnika małoletniego powinno zostać wysłane e-mailem do godziny 23:59 w dniu 14 września 2022 roku na adres piknik.staraiwiczna@gmail.com
 
Prace będą oceniane w 4 kategoriach wiekowych:
• Przedszkola (0-6 lat)
• Szkoły podstawowe (7-14 lat)
• Szkoły ponadpodstawowe (15-19 lat)
• Dorośli (powyżej 19 lat)
Więcej informacji znajdą Państwo w REGULAMINIE KONKURSU
 
Organizatorzy Międzypokoleniowego Pikniku Sąsiedzkiego w Starej Iwicznej: Radni, Mieszkańcy i GOK Lesznowola serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie!
 
Wydarzenie na Fb: https://fb.me/e/3Fc7Rdm1Z