Święto Makijażu z Wyższą Szkołą Artystyczną

20 czerwca 2023, godz. 16.30 - Święto Makijażu z Wyższą Szkołą Artystyczną. Finisaż wystawy prac dyplomowych absolwentów WSA. Spotkanie z make-up artist Magdą Graff: pokaz oraz warsztaty. Miejsce: GOK w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie to uczelnia zajmująca się kompleksowym i profesjonalnym kształceniem w zakresie charakteryzacji teatralno-filmowej oraz kostiumografii.

W WSA udowadniamy, że charakteryzacja teatralno-filmowa oraz kostiumografia, to nie tylko techniczne rzemiosło, ale przede wszystkim dziedziny sztuki niosące ze sobą nieograniczone możliwości twórcze.

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie prowadzi 3,5-letnie studia I stopnia (licencjackie) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie charakteryzacji teatralno-filmowej i kostiumografii.

Autorski program zajęć, praktyczny profil nauczania oraz atrakcyjne praktyki zawodowe dostosowane są do aktualnych wymogów profesjonalnego rynku pracy. Cykl studiów przygotowuje studentów do wykonywania zawodu artysty charakteryzatora oraz artysty kostiumografa na potrzeby świata filmu, telewizji, teatru, opery oraz mody i reklamy.

Make-up Artist Magda Graff

Od zawsze zafascynowana obrazem i wrażliwością na kompozycję. Swoją wiedzę i doświadczenie w fotografii postanowiła przekuć na pracę na czołowych sesjach zdjęciowych jako makijażystka. Na malowanej twarzy idealnie dostrzega drogę do stworzenia idealnego makijażu, takiego którego pasuje do typu urody. Piękno zaczyna się wtedy, gdy decydujesz się być sobą i właśnie to piękno wydobywa pracując ze swoimi klientami. Swoje 10-letnie doświadczenie opiera na pracy na różnorodnych planach filmowych i sesjach zdjęciowych, które odbyły się m.in. we Florencji i Londynie. Może pochwalić się współpracą m.in. z Jo Nesbo, Magdaleną Cielecką, Kamilem Stochem, Jagą Hupało, Art Color Ballet.

Program pokazu:

* wprowadzenie do świata makijażu

* makijaż dzienny - szybkie triki, które odmienią rutynę makijażową

* makijaż artystyczny - zaproszenie do świata sztuki