Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
Znajdź wydarzenie wybierz odbiorcę, miejsce oraz rodzaj wydarzenia, które Cię interesuje
Tajemnice Żabiego Stawu. Bajkowa Niedziela. Łazy (12-05-2019)


12.05.2019 r. godz. 16.00 - Bajkowa Niedziela. "Tajemnice Żabiego Stawu" w wyk. Teatrzyku Ptasie Melodie. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8.

 

Maj to najlepszy czas by odbyć wyprawę do Żabiego Stawu. Tak też zrobiliśmy z najmłodszymi sympatykami teatru, którzy w niedzielę 12 maja przybyli z rodzicami do świetlicy GOK w Łazach. To właśnie tu na widzów czekali aktorzy z teatru Ptasie Melodie. Jak zawsze piękne przedstawienie porwało widzów w zaczarowany świat baśni. Tam zła wiedźma zaczarowała atrament i ukryła wszystkie litery by pogrążyć królestwo w bezpiśmiennym smutku. Kiedy jednak okazało się, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie przeciwdziałać temu nieszczęściu, a dzieci chęnie przyszły z pomocą, świat liter został ocalony, a niepiśmienna wiedźma stałą się dobrą i przyjazną istotą gotową zaprzyjaźnić się z Elfem Ekierką i maluchami, które mu pomagały.

Joanna Zielińska

 

Zdjęcia z wydarzenia: