Trwa Poplenerowa Wystawa Fotograficzna 2019 (12-06-2019)

12.06.2019 r. godz. 12.00 - Wernisaż Pokonkursowej Wystawy Fotograficznej. Organizator: SP w Nowej Iwicznej. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

12.06.2019 r. - w samo południe, w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy Topolowej 2, odbył się wernisaż Pokonkursowej Wystawy Fotograficznej. Organizatorem pleneru już po raz siódmy była Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej. Patronat nad wystawą objął GOK Lesznowola, goszcząc prace dzieci i młodzieży w profesjonalnej galerii.

Pan Jan Drewicz - opiekun wystawy - serdecznie powitał młodych autorów prac oraz wszystkich przybyłych, wśród których znalazły się p. Agnieszka Huber - Wicedyrektor SP w Nowej Iwicznej, p. Małgorzata Woźniak-Kłoda i p. Małgorzata Mikusek - Nauczyciele świetlicowi w SP w Nowej Iwicznej, p. Ewa Tarka - Nauczyciel świetlicowy w SP w Lesznowoli oraz gospodyni tegoż miejsca p. Jolanta Walentyna Sobolewska - Dyrektor GOK Lesznowola. Na wernisaż przybyła także p. Stanisława Kondracka - Przewodnicząca Lesznowolskiej Rady Seniorów.

Piękną oprawę muzyczną wernisażu zapewniły utalentowane uczennice - Anna Manowska, która wykonała piosenkę Amy Winehouse "Valerie" oraz Anna Maj, która wykonała piosenkę Lady Gaga "Shallow".

Następnie zostały wręczone statuetki i cenne równorzędne nagrody dla sześciu autorów "Najlepszego zdjęcia pleneru", wśród których znaleźli się:

Magdalena Kozdroń - kl. IIIc G SP w Nowej Iwicznej, Laura Saługa - kl. IIIa G SP w Nowej Iwicznej, Bartłomiej Bocian - kl. 6c SP w Lesznowoli, Helena Sieraczyńska - kl. IIIa G SP w Nowej Iwicznej, Barbara Kosowska - kl. IIIc G SP w Nowej Iwicznej i Nina Stępniewicz - kl. IIIa G SP w Nowej Iwicznej.

Nagrodzona szóstka z rąk dyrektor GOK otrzymała także imienne półroczne karnety upoważniające do bezpłatnego udziału w zajęciach multimedialnych w GOK Lesznowola.

Pozostali uczestnicy pleneru i wystawy otrzymali pamiątkowe podziękowania. Po uroczystościach oficjalnych wszyscy obejrzeli wystawę fotograficzną, na którą i Państwa serdecznie zapraszamy. Ekspozycję można oglądać do końca roku szkolnego.

Zdjęcia z wydarzenia: